TR | AR

BİZDEN HABERLER

Akay Koltuk'tan Müjde


Kurban Bayramı’na özel %10 ve %20’ye varan indirimlerle müşterilerini bekleyen Akay Koltuk, Bayram tadında indirimleriyle büyük beğeni topladı. Yeni Sanayi Sitesi 3.İniş 2.Caddede bulunan firmasında hizmet gerçekleştiren Akay Koltuk Ailesi, bayram indirimlerinin kaçırılmaması gerektiğini ifade etti.

 

İndirimler kurban bayramı’nın sonuna kadar sürecek

 

Yaklaşan Kurban Bayramı’na istinaden anlamlı bir kampanyaya imza atan Akay Koltuk, Kurban Bayramı’nın son gününe kadar sürecek olan indirim kampanyasını Hatay halkına duyururken, büyük ilgi gören indirim kampanyasının yankıları Hatay’da yayılmaya başladı. Nitekim bayram öncesi evlerini süslemek ve güzelleştirmek isteyen vatandaşların bu fırsatı kaçırmamak adına yöneldiği Akay Koltuk, bayram öncesi yoğunluk yaşayan firmalar arasında yer aldı.

 

Abdo Akay: müslüman âleminin kurban bayramı’nı kutlarız

 

Hatay’ın sevilen esnaflarından olan Akay Koltuk İşletme Sahibi Abdo Akay yaptığı açıklamalarda; “Müslüman âlemimizin mübarek Kurban Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını dileyerek, Kurban Bayramı’nın son gününe kadar sürecek olan indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlarımızı Akay Koltuk Ofisimize bekleriz.” dedi.

Diğer Haberler

Galeri Bölümümüz Güncellenmiştir

Galeri bölümümüze yeni fotoğraflar eklenmiştir

Ürünlerimize göz atın..

En Çok Tercih Edilen Klasik Mobilya Modelleri Günümüzde klasik mobilyalar; estetik ve modernlikle bütünleşerek ortaya göz alıcı tasarımların çıkmasına neden olmaktadır. Klasik modasının popüler olduğu son dönemlerde Akay Mobilya klasik mobilya tasarımları oldukça dikkat çekici ve estetik bir duruşa sahiptir.

Tümünü Görüntüle