TR | AR

HİZMETLERİMİZ

Salon Takımları


Rahat ve yüksek konforlu bir kullanım sunan, farklı dokuları, zengin kumaş seçenekleri ve sıra dışı özellikleriyle Akay Mobilya koltuk takımları şık tasarımlarla hayatınıza renk katıyor.
 
Farklı tarzlara yönelik tasarımlara sahip koltuk takımı modelleri, salonunuzda şıklığı, konforu ve ferahlığı yakalamanızı sağlıyor. Zarif dokunuşların ve yaratıcı çizgilerin klasik bir form ile yansıtıldığı salon takımları, fonksiyonel ve konforlu yapılarıyla ön plana çıkıyor. Klasik tasarımların ve modern görünümlerin yanı sıra retro tarzı koleksiyonlarıyla da farklı zevklere hitap eden, berjer koltuk modelleri ile zenginleşen salonlar, uyumlu ahşap motifler ve kırlentlerle birleşerek dekoratif kombinler oluşturuyor.

Diğer Hizmetlerimiz

Oturma Grubu

Uyuduğumuz zamanları saymazsak, evimizin dört duvarının arasında en çok vakit geçirdiğimiz kısım herhalde oturma odasıdır.

Çekyat Takımları

Geçmişi günümüze getiren Çekyatlar kalite ve konforu evinize taşıyor.

İmalat ve Montaj

Her mobilyanın dayanıklılığını ve bel kemiğini iskelet yapısı oluşturur.

Teslimat

Sipariş ettiğiniz ürünler en kısa sürede elinizde

Ürünlerimize göz atın..

En Çok Tercih Edilen Klasik Mobilya Modelleri Günümüzde klasik mobilyalar; estetik ve modernlikle bütünleşerek ortaya göz alıcı tasarımların çıkmasına neden olmaktadır. Klasik modasının popüler olduğu son dönemlerde Akay Mobilya klasik mobilya tasarımları oldukça dikkat çekici ve estetik bir duruşa sahiptir.

Tümünü Görüntüle