TR | AR

KURUMSAL

Akay mobilya - Kurumsal

Sürekli yeni ürünler geliştirerek her zaman daha iyi olmak ve müşteri beklentilerini kaliteden taviz vermeden karşılamak, sektöründe lider olmak hedefimizdir.
 
Devlete ve topluma olan yükümlülüklerimizi yerine getirmek, tüm çalışanlarımızın haklarını korumak, iyileştirmek ve kazandığını toplum ile paylaşmak kurumsal kültürümüzdür. 
 
Akay Koltuk Mobilya olarak genel kaidemiz faaliyetlerimizin ortak değerlere saygılı olarak yürütülmesi ve kaynaklarımızın ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlayacak şekilde düzenlemesi, çevreye duyarlı, güvenilir ve saygın bir kuruluş olarak iş ortaklarımıza ve çevremize örnek olmaktır. 
 

Misyon

 
Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.
 

Vizyon

 
Fabrika satış mağazası konseptimizi showroomlarımızda uyguluyor, uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz.
 

Kalite Politikamız

 
Şirketimizin temel ilkesi, ürün alanımızda standartlara uygun, yüksek kalitede, güvenilirlikte ve müşteri memnuniyetini hedefleyen tasarımlar oluşturmak ve bu doğrultuda üretim gerçekleştirmektir.
 

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda:

 
  1. Dünya'daki kalite standartlarını yakalamak,
  2. Müşteri memnuniyeti ve güvenilirliğini sağlamak,
  3. Mobilya sektöründeki modayı yakından takip etmek,
  4. Yeni teknolojileri takip etmek,
  5. Güvenli kaynaklardan nitelikli girdi sağlamak,
  6. Eğitim ile insan kaynaklarımızın yetkinliğini artırmak,
  7. Kalite yönetim sistemimizin koşullarına uymak, sürekli geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamak;

Şirket politikamızdır.